EASYPAK

Easypak.pl

Z nami pakowanie staje się prostsze…

Urządzenia i akcesoria do taśm spinających

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Zabezpieczenie towaru jest jedną z najważniejszych rzeczy przy magazynowaniu i wysyłce. Gwarancja tego, że produkty dotrą do klienta nieuszkodzone, jest jednym z ważnych aspektów sukcesu przedsiębiorstwa. W celu sprawnego i bezpiecznego pakowania za pomocą taśm spinających warto skorzystać z profesjonalnych i sprawdzonych akcesoriów. W ofercie Easypak znajdziesz napinacze, paskowacze, zapinki i inne akcesoria niezbędne do kompleksowej pracy z taśmami spinającymi. Taśmy te odpowiadają za prawidłowe i stabilne przymocowanie towaru do palet.

Akcesoria do taśm spinających  – poznaj ofertę Easypak

Proponujemy urządzenia i akcesoria do taśm spinających, które dzięki ergonomicznej konstrukcji ułatwiają pracę i zwiększają prawdopodobieństwo prawidłowego zabezpieczenia towaru w celach transportowych lub magazynowania.

  • Napinacz H21 – służy do napinania taśm PET lub PP. Jego konstrukcja umożliwia zapinanie zapinek zarówno drucianych, jak i plastikowych.
  • Ochronne narożniki plastikowe – zabezpieczają towar przed uszkodzeniem na rogach przez taśmy, i na odwrót: zabezpieczają taśmy przed przedarciem na ostrych krawędziach;
  • Paskowacz XL – przeznaczony do zabezpieczania ładunków o większym gabarycie, przystosowany do spinania klamrą blaszaną. Przekładnia zwiększa możliwości napinania taśmy. Wyposażony jest w odcinacz;
  • Wózek odwijacz – praktyczny i wygodny wózek na taśmę PP i zapinki. Zmieści szpulę taśmy o średnicy 200 mm. Wyposażony jest w hamulec, który zapobiega nadmiernemu rozwijaniu taśmy;
  • Zapinki – służą do łączenia taśm na powierzchniach ładunkowych. Zapinane za pomocą przeznaczonych do tego urządzeń. Występują w trzech rodzajach: blaszane, druciane, polipropylenowe.

Zachęcamy do zapoznania się z całym katalogiem produktów Easypak. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.