EASYPAK

Easypak.pl

Z nami pakowanie staje się prostsze…

Etykiety ostrzegawcze

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

W ofercie Easypak znajdziesz ostrzegawcze etykiety samoprzylepne przeznaczone do znakowania różnego rodzaju kopert, teczek czy paczek. Etykiety, dzięki swoim intensywnym barwom (w tym czerwieni), prostemu, ale czytelnemu i wyrazistemu designowi oraz dużej wytrzymałości na warunki zewnętrzne (jak promieniowanie UV czy wilgoć) pozostają bardzo dobrze widoczne nawet przy ograniczonym oświetleniu.

Dobrze trzymający klej kauczukowy sprawia, że etykieta nie odklei się podczas transportu. Wszystkie naklejki odporne są też na zarysowania czy zabrudzenia.

Etykiety znajdą zastosowanie zarówno w placówkach pocztowych, firmach kurierskich czy w przypadku osób prywatnych lub niewielkich przedsiębiorców prowadzących sprzedaż stacjonarną lub wysyłkową.

Funkcje i zastosowanie etykiet ostrzegawczych

Etykiet ostrzegawczych używa się przede wszystkim do oznaczania kopert i paczek, których zawartość powinna być szczególnie chroniona podczas składowania, transportu czy dostawy. Jest to szybki i czytelny sposób zakomunikowania przewoźnikowi (listonoszowi bądź kurierowi), że z daną przesyłką należy obchodzić się w sposób szczególny.

Etykieta powinna zostać umieszczona w łatwo dostępnym, widocznym miejscu, tak, aby zminimalizować szansę na przeoczenie jej przez przewoźnika, a informacja mogła zostać szybko i łatwo odczytana. Użycie etykiety szczególnie wskazane jest w przypadku wysyłki i transportu dokumentów, elektroniki, sprzętu medycznego, szkła, ceramiki, roślin oraz przedmiotów delikatnych takich jak antyki, rękodzieło, instrumenty muzyczne czy przedmioty kolekcjonerskie.