EASYPAK

Easypak.pl

Z nami pakowanie staje się prostsze…

Taśmy spinające

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

W Easypak przygotowaliśmy dla Ciebie profesjonalne taśmy spinające, które wykorzystywane są przy zabezpieczaniu ładunków, zarówno w transporcie, jak i w przestrzeni magazynowej. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest odpowiednie zabezpieczenie towaru. Przekłada się to na minimalizowanie strat. Nasze profesjonalne taśmy poliestrowe i polipropylenowe cechują się dużą wydajnością i dobrymi właściwościami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Trzy rodzaje taśm poliestrowych

Asortyment Easypak obejmuje trzy podstawowe rodzaje taśm spinających poliestrowych: SW, PET i WG. Każda z nich ma nieco inną specyfikację, dlatego warto się z nią zapoznać przed złożeniem zamówienia. Taśmy SW są tkane z przędzy poliestrowej układanej poprzecznie i wzdłużnie. Zwiększa to wytrzymałość produktu, który na co dzień wykorzystywany jest przy towarach ciężkich i bardzo ciężkich. Taśmy typu PET są twarde i służą do spinania i stabilizowania różnego rodzaju towarów. Są odporne na siły zrywające i jednocześnie aż 30% tańsze niż porównywalne jakościowo modele stalowe. W tej kategorii znajdziesz również taśmy poliestrowe WG, które są klejone na gorąco. Mają dobre parametry wytrzymałościowe. Bez trudu dobierzesz model dopasowany do Twoich potrzeb.

Taśmy polipropylenowe

Dystrybuujemy również taśmy PP, które wykorzystuje się do zabezpieczania towaru podczas jego transportowania i składowania. Dzięki nim poprawisz stabilizację produktów ulokowanych na paletach. Atuty tego modelu to przede wszystkim dobry stosunek ceny do jakości i wydajności. Należy do najczęściej stosowanych na rynku, a w ofercie posiadamy różne modele o szerokości pasma od 5 do 19 mm. Każda z nich będzie miała nieco inne parametry i zastosowanie.

Zapraszamy do kontaktu – pomożemy wybrać odpowiednie taśmy spinające!

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem w celu złożenia zamówienia na taśmy spinające. To produkty, bez których bezpieczne transportowanie i składowanie towarów nie będzie możliwe. Dzięki nim zminimalizujesz ryzyko ewentualnych strat. Przed zakupem zapoznaj się ze specyfikacją techniczną wybranych produktów. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z ekspertem Easypak.