EASYPAK

Easypak.pl

Z nami pakowanie staje się prostsze…

Taśmy klejące

Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników

Różnorodność jest określeniem w największym stopniu opisującym asortyment taśm klejących. Poszczególne produkty różnią się w zakresie parametrów, tworzyw, z jakich zostały wykonane, oraz przeznaczenia. Oferta obejmuje zarówno taśmy klejące do użytku domowego, działalności magazynowej, jak i te wykorzystywane w pracach remontowo-budowlanych.

Taśmy klejące idealne do pakowania

Przesyłka przesyłce nierówna, dlatego warto zadbać o zabezpieczenie optymalne do danej paczki. Do lekkich kartonów idealnie sprawdzą się taśmy pakowe akrylowe, natomiast bardziej uniwersalne będą wyroby typy ECO-SOLVENT, które ze względu na wysokie właściwości klejące mogą być wykorzystane do przygotowania paczek o różnych gabarytach. Nie brakuje również popularnych i powszechnie znanych taśm z wykorzystaniem kauczuku zarówno naturalnego, jak i syntetycznego – świetne do przesyłek ciężkich i dużych.

Jeszcze większym wyzwaniom podoła mocna taśma pakowa PCV. Jest bardzo wytrzymała i można ją stosować nawet w sytuacji wystąpienia niekorzystnych warunków pogodowych oraz w przypadku podatności na działanie środków chemicznych. Interesującą opcję stanowią taśmy cichoodwijalne, ponieważ praca z nimi pozbawiona jest nieprzyjemnych dla uszu efektów dźwiękowych. Z kolei taśmy z nadrukiem spełniają też dodatkową rolę – nie tylko chronią przesyłkę, ale i sprzyjają celom reklamowym.

Od malowania do zabezpieczania terenu – taśmy o charakterze użytkowym

Inną kategorią są taśmy klejące do wszelkiego rodzaju prac wewnętrznych oraz zewnętrznych. Taśmy z charakterystycznym wzorem mają uprzedzać przed możliwym zagrożeniem; stosowane są w miejscach niebezpiecznych. Wysoce odporne taśmy aluminiowe srebrne są odporne na czynniki atmosferyczne, niskie i wysokie temperatury, z kolei wydajne taśmy aluminiowe zbrojne przydadzą się, gdy trzeba osłonić materiały izolacyjne przed wilgocią.

Podczas prac malarskich niezbędne będą taśmy maskujące, niepozostawiające śladów po odklejeniu, a przy kładzeniu wykładzin niezastąpione będą taśmy dwustronne. Gamę produktów dwustronnych uzupełniają te na nośniku piankowym, foliowym oraz włókninowe. Remont nie może się też obejść bez zastosowania taśm ochronnych i tynkarskich, chroniących powierzchnię przed potencjalnymi uszkodzeniami.