EASYPAK

Easypak.pl

Z nami pakowanie staje się prostsze…

Dyspensery do folii

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Solidnie zabezpieczona przesyłka to gwarancja, że towar dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie. Dlatego warto sięgać po narzędzia, takie jak np.: dyspensery do folii stretch, które usprawnią przygotowanie przesyłki do drogi. Urządzenia te powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego magazynu oraz punktu pakowania. Te o mniejszych rozmiarach, jak np. mini dyspensery do folii, są niezwykle pomocne w sklepach i w gospodarstwach domowych.

Czym jest dyspenser do folii?

To proste w obsłudze urządzenie pakujące. Służy ono do owijania towaru w folię stretch. To najbardziej powszechny materiał zabezpieczający towar przed ewentualnym uszkodzeniem w trakcie transportu. Folia stretch jest również wykorzystywana do ochrony różnych przedmiotów przed kurzem, wilgocią czy innymi szkodliwymi czynnikami.

Rodzaje dyspenserów do folii

Na rynku można znaleźć kilka modeli dyspenserów do folii. W ofercie naszego sklepu znajdziesz:

  • dyspensery ręczne plastikowe z regulacją – mocne, wytrzymałe i ergonomiczne o wszechstronnym zastosowaniu;
  • mini dyspensery do folii – urządzenia zaprojektowane specjalnie do obsługi mini rolek z folią; są lekkie i ergonomiczne, sprawdzają się przede wszystkim przy pakowaniu małych przesyłek.
  • dyspensery metalowe – są tak skonstruowane, żeby można było je wykorzystać do opakowywania przesyłek o większych gabarytach; ich dodatkowy atut to regulowana wysokość.

Jakie zalety posiada dyspenser do folii?

Posiłkując się tym urządzeniem można:

  • znacznie skrócić czas przygotowania przesyłki do transportu;
  • usprawnić pracę pakowaczom;
  • zabezpieczyć nawet najbardziej drobny i delikatny towar przed zniszczeniem;
  • zaoszczędzić na folii stretch.

Ponadto dyspensery do folii zabezpieczają nie tylko towar, ale i dłonie samych pakowaczy.

Dzięki swojej poręczności, dyspenser pozwala także na dokładne zabezpieczenie przesyłek o niestandardowym kształcie. Dyspensery do folii ułatwiają naciągnięcie folii oraz nadanie jej odpowiedniego stopnia naprężenia, co dodatkowo chroni towar przed zniszczeniem.