EASYPAK

Easypak.pl

Z nami pakowanie staje się prostsze…

Folie termokurczliwe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

W ofercie Easypak znajdziesz folie termokurczliwe, które wykorzystywane są w procesie pakowania. Jako uniwersalny materiał do pakowania znajdują zastosowanie w wielu branżach przemysłowych. Każdy z produktów oferowanych przez Easypak spełnia najwyższe standardy rynkowe oraz jest gwarancją zadowolenia z użytkowania. Główne produkty w naszym asortymencie folii termokurczliwych to folia PVC oraz poliolefina. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz składania zamówień.

Folia termokurczliwa PVC oraz poliolefina – charakterystyka

Dostępne w Easypak produkty mają nieco inną specyfikację techniczną. Folia termokurczliwa PVC cechuje się niską temperaturą zgrzewania, wysoką przezroczystością powierzchni, a także zwiększoną wytrzymałością na zrywanie. Jej charakterystyka sprawia, że doskonale sprawdza się przy pakowaniu produktów o niskiej masie, np. zabawek, kosmetyków, książek, artykułów biurowych czy słodyczy. Zastosowanie folii termokurczliwej PVC jest też przyjazne dla środowiska – opakowania są nietoksyczne i można poddać je recyklingowi.

Poliolefina to z kolei produkt, który powstaje z wielu warstw. Dzięki temu lepiej sprawdza się przy pakowaniu artykułów przemysłowych i spożywczych. Z powodzeniem sprawdzi się także przy towarach o nieregularnych kształtach. Zabezpieczy je przed zabrudzeniami i ewentualnymi uszkodzeniami.

Gdzie wykorzystuje się folię termokurczliwą?

Potencjał wykorzystania folii termokurczliwej jest bardzo szeroki. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zabezpieczenie produktów przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Wykorzystywana jest przede wszystkim w procesie transportowania i magazynowania produktów. Dodatkowym atutem folii termokurczliwej jest możliwość wykonywania na niej nadruków. Dzięki temu wykorzystasz je również w celach marketingowych. Z folii termokurczliwej na szerszą skalę korzystają m.in. sektory takie jak:

  • cukiernictwo;
  • produkcja spożywcza;
  • produkcja zabawek i innych produktów z tworzyw sztucznych;
  • poligrafia;
  • centra logistyczne;
  • sklepy wysyłkowe stacjonarne i e-commerce;
  • motoryzacja;
  • i inne.

Zapraszamy do wybrania produktu z naszej oferty oraz złożenia zamówienia. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości nasz zespół wesprze Cię w całym procesie.