EASYPAK

Easypak.pl

Z nami pakowanie staje się prostsze…

Taśmy poliestrowe miękkie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

W tej kategorii produktów przygotowaliśmy dla Ciebie różnego rodzaju taśmy poliestrowe miękkie. To przede wszystkim modele tkane SW oraz WG. Zapraszamy do zapoznania się z ich charakterystyką oraz z potencjałem zastosowania taśm w branży logistycznej, w tym podczas pakowania, transportowania i przechowywania towarów. Jako EasyPak dbamy o to, by produkty te spełniły oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Taśmy poliestrowe tkane SW

Ten rodzaj taśm powstaje z przędzy poliestrowej, która następnie układana jest na przemian wzdłużnie i poprzecznie. Tak wykorzystana technika tkania przekłada się na wyraźny wzrost wytrzymałości taśmy, przy zachowaniu jej elastyczności. Produkt ten przeznaczony jest przede wszystkim do zabezpieczenia ładunków ciężkich przy użyciu drucianych zapinek. Taśmy poliestrowe tkane SW z powodzeniem sprawdzą się również w belownicach. Produkt jest odporny na zrywanie, przetarcia oraz inne uszkodzenia. W zależności od rodzaju odporność na zerwanie może wynosić nawet do 6000 kg. Taśmy wykorzystywane są z powodzeniem m.in. w transporcie morskim, kolejowym i drogowym.

Taśmy poliestrowe WG

Drugim z rekomendowanych przez nas produktów są taśmy poliestrowe WG. Powstają na gorąco z włókien poliestrowych, co dodatkowo zwiększa ich wytrzymałość. Taśmy wykorzystywane są przy zabezpieczeniu towarów różnego typu, w tym przedmiotów ponadgabarytowych i o nieregularnych kształtach. Wytrzymałość na zrywanie dochodzi do 2000 kilogramów, a taśma jest odporna na działanie trudnych warunków atmosferycznych i ujemnych temperatur.

Zapraszamy do kontaktu

Oferowane przez EasyPak produkty to profesjonalne rozwiązania wykorzystywane w transporcie i magazynowaniu towarów. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją techniczną dostępnych produktów, a także do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Razem z nami zadbasz o wygodę, bezpieczeństwo i optymalizację kosztową całego procesu.