EASYPAK

Easypak.pl

Z nami pakowanie staje się prostsze…

Taśmy pakowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Taśmy pakowe – szeroki wybór asortymentu

Taśmy pakowe są niezastąpione nie tylko w przypadku firm oferujących sprzedaż wysyłkową, ale także w domu czy w biurze. W naszym asortymencie znajdziesz taśmy przeźroczyste, kolorowe czy cichoodwijalne. Z uwagi na szeroką ofertę, z pewnością znajdziesz rozwiązanie idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Taśmy do pakowania akrylowe i kauczukowe

Wśród najpopularniejszych taśm pakowych znajdują się taśmy akrylowe, które mają szerokie spektrum zastosowań. Najczęściej wybieranymi produktami są taśmy przeźroczyste, które nadają się do pakowania przesyłek, listów czy uszczelniania kartonów. Odporny akryl i polipropylen zastosowany do produkcji taśm sprawia, że są one wytrzymałe. Obok taśm akrylowych dużym zainteresowaniem cieszą się również taśmy na bazie kauczuku syntetycznego. Charakteryzują się wysoką odpornością na wysokie i niskie temperatury oraz wilgoć. Oferujemy taśmy o różnej długości i kolorystyce.

Taśmy do szczególnych zastosowań

W naszej ofercie oprócz uniwersalnych taśm pakowych znajdują się również produkty do zadań specjalnych. Należą do nich na przykład taśmy cichoodwijalne. Każdy zna odgłos odwijanej taśmy i nie jest to zawsze przyjemne dla uszu. Możesz zatem zdecydować się na taśmę bardziej rozciągliwą, dzięki czemu rozwija się ona wolniej i bezszelestnie, co zdecydowanie poprawia komfort pracy. Dla osób, które chcą wyróżnić swoje paczki wśród konkurencji, polecane są taśmy pakowe kolorowe. Do wyboru są produkty z polipropylenu i PVC. Możesz zdecydować się na taśmę w kolorze czerwonym, zielonym, pomarańczowym, a nawet czarnym. Dzięki takim taśmom na pewno przesyłka będzie wyglądać oryginalnie.

Wysokiej jakości taśmy pakowe

Taśma powinna być przede wszystkim wykonana z wytrzymałego materiału, aby podczas przyklejania nie dochodziło do jej uszkodzenia. Dodatkowo bardzo ważna jest też moc klejenia, która wpływa na aspekty odpowiedniej ochrony przesyłek. Wybierając taśmy z naszej oferty, zyskujesz pewność, że każdy karton, opakowanie czy inny produkt będzie doskonale zabezpieczony.