EASYPAK

Easypak.pl

Z nami pakowanie staje się prostsze…

Folie stretch

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje folii stretch. To praktyczny i uniwersalny materiał opakowaniowy, który doskonale sprawdza się w wielu sektorach przemysłu. Właściwości i specyfika materiału sprawia, że folia stretch często jest produktem nie do zastąpienia. Zapraszamy do zapoznania się z produktami z naszej oferty.

Różne rodzaje folii stretch

Zachęcamy do zapoznania się ze specyfiką różnych rodzajów folii stretch dostępnych w asortymencie Easypak. Są to folie:

Poszczególne nazwy sugerują już ich zastosowanie oraz specyfikę wykonania. Folie stretch z nadrukiem produkowane są na indywidualne zamówienie klienta i mogą być wzbogacone o jego logotyp lub inne znaki graficzne i napisy. Wybrane produkty nadają się do użytkowania przemysłowego przy pomocy maszyn oraz do użytkowania ręcznego. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez klientów indywidualnych i biznesowych. Posiadamy zarówno rolki przemysłowe, jak i mniejsze.

Dlaczego postawić na folię stretch?

Atutem folii stretch jest jej uniwersalność i praktyczność. To niezawodny materiał opakowaniowy, który cechuje się dużą wytrzymałością. Powstaje na bazie połączeń polimerowych. Dużą zaletą jest też stosunkowo niska cena. Za pomocą folii możesz opakować produkty sprzedawane w sklepie internetowym i nie tylko. Folię stretch wykorzystuje się m.in. w branżach: magazynowej, transportowej, produkcyjnej oraz w szeroko rozumianym przemyśle. Nadaje się do pakowania pojedynczych pudełek, jak i większych opakowań zbiorczych. Zapewnia ich stabilność oraz chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Folia stretch – zapraszamy do zakupu

Zapraszamy do zapoznania się z parametrami technicznymi oferowanych przez nas folii stretch. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Na bazie doświadczenia specjaliści Easypak pomogą w dokonaniu wyboru i złożeniu zamówienia.