EASYPAK

Easypak.pl

Z nami pakowanie staje się prostsze…

Kategorie
Blog

Do czego warto wykorzystać taśmę samoprzylepną?

Taśmy samoprzylepne powszechnie wykorzystywane są do pakowania. Nadają się do sklejania opakowań z kartonu, jak i papieru. Są odporne na czynniki chemiczne i działanie wody. W jakim jeszcze celu możesz je wykorzystać?

Na rynku dostępne są różnego rodzaju taśmy, a jedną z najpopularniejszych jest zdecydowanie taśma samoprzylepna. Co warto o niej wiedzieć?

Do czego można wykorzystać taśmę samoprzylepną?

Taśmy samoprzylepne dostępne są w dowolnych wymiarach oraz kolorach, można w pełni je spersonalizować, w zależności od potrzeb, a to pozwala na ich szerokie wykorzystanie w różnych dziedzinach.

Oklejanie przesyłek

Najpowszechniejszym zastosowaniem taśmy samoprzylepnej jest oklejanie przesyłek. Szybko i bezpiecznie możesz zabezpieczyć paczkę oraz zadbać o identyfikację wizualną firmy, jeżeli wybierzesz wersję z nadrukiem.

Prace remontowe i wykończeniowe

Taśma samoprzylepna pozwala zabezpieczyć meble przed zabrudzeniem, zniszczeniem i innymi uszkodzeniami. Pozwala na przypięcie do produktów folii, która dzięki temu szczelnie zabezpiecza poszczególne elementy wyposażenia.

Oznakowanie sklepów i magazynów

W branży sklepowej i magazynowej taśmy samoprzylepne wykorzystuje się do znakowania regałów, przyklejania cenówek czy informacji dla pracowników.

Dekoracje i wystawy

Taśmy samoprzylepne możesz wykorzystać w trakcie tworzenia bożonarodzeniowych dekoracji czy scenografii szkolnych na różne inne okazje. Przydadzą się przy sklejaniu i przyczepianiu różnego rodzaju elementów.

Taśma samoprzylepna z nadrukiem

Jedną z najpopularniejszych taśm wybieranych przez klientów chcących nie tylko zabezpieczyć paczkę w transporcie, ale i ją wyróżnić jest taśma samoprzylepna z nadrukiem. Wyróżnia się pełnym zabezpieczeniem paczki przed niepowołanymi osobami, a jednocześnie w efektywny sposób reklamuje markę i zwiększa jej rozpoznawalność. Można umieścić na niej logo, nazwę firmy, hasło reklamowe.

Dysponujemy taśmami wykonanymi z PVC oraz aluminium. Można wykorzystać je do zaklejania ręcznego, jak i maszynowego. Możesz zdecydować, jaki klej będzie posiadała taśma:

  • akrylowy,
  • hot-melt,
  • solvent.

Wszystkie szczegóły dotyczące taśmy samoprzylepnej znajdziesz w naszej ofercie. Zachęcamy również do kontaktu z naszym zespołem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.