EASYPAK

Easypak.pl

Z nami pakowanie staje się prostsze…

Kategorie
Blog

Jak odpowiednio zabezpieczyć produkty odzieżowe na czas transportu?

Produkty odzieżowe należą do najpopularniejszych, jeśli chodzi o sprzedaż online. Odbierając paczkę od kuriera każdy chce otrzymasz zakupione produkty w nienaruszonym stanie. Ważne jest, aby nadawca zastosował odpowiednie zasady bezpieczeństwa przy pakowaniu.

Wiemy, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie paczki do transportu, dlatego oferujemy szeroki wachlarz materiałów zabezpieczających m.in. foliopaki kurierskie.

Pakowanie odzieży

Transport odzieży jest bardzo wymagający, ubrania należy zapakować starannie. Wypracowując odpowiedni schemat oraz korzystając z właściwych materiałów zabezpieczających, masz szansę dostarczyć do klienta paczkę w idealnym stanie.

Jednym z najwygodniejszych sposobów pakowania są foliopaki kurierskie wykonywane z nieprzezroczystego, odpornego na uszkodzenia tworzywa. Przedmioty zyskują dzięki temu maksymalną ochronę w transporcie. Foliopaki z naszej oferty sprawiają, że dla postronnych osób zawartość jest niewidoczna, co zwiększa prywatność.

Foliopaki wyróżniają się:

  • wygodnym użyciem,
  • bezpieczeństwem nadawania przesyłek,
  • odpornością na uszkodzenia,
  • ekonomicznym rozwiązaniem,
  • skuteczną ochroną zawartości.

Oferujemy foliopaki w różnych rozmiarach, dlatego masz szansę wybrać interesujące Cię wymiary, dopasowane do zamówienia złożonego przez klienta. Foliopaki doskonale chronią rzeczy przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz wilgocią, dlatego zapakowane w nie ubrania docierają do klientów w nienaruszonym stanie.

Folia zabezpieczająca jako alternatywna metoda pakowania odzieży

Alternatywną metodą zwiększającą i wzmacniającą bezpieczeństwo przesyłki jest folia zabezpieczająca. Stworzyć można dzięki niej właściwą ochronę, która uniemożliwi rozerwanie paczki i uszkodzenie znajdujących się w niej przedmiotów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.