EASYPAK

Easypak.pl

Z nami pakowanie staje się prostsze…

Folia stretch

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

W Easypak oferujemy folię stretch w różnym formacie. Materiał ten przeznaczony jest do użytku profesjonalnego. Nasi specjaliści dbają o szeroki wybór tego rodzaju produktów, dzięki czemu dopasujesz je do swoich aktualnych potrzeb i specyfiki działalności. W przypadku pytań lub wątpliwości rekomendujemy kontakt z zespołem Easypak. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Różne rodzaje folii stretch

Posiadamy kilka podstawowych rodzajów folii stretch, które wykorzystywane są w sektorze biznesowym. To m.in. folia jumbo, która dostępna jest w nawoju przemysłowym. Jej przeznaczenie to konfekcjonowanie folii na rolki ręczne. Dostępne jest w kolorze transparentnym, biały, czarnym i niebieskim. Posiadamy także dedykowane folie stretch do użytku maszynowego i ręcznego. Pierwsze przeznaczone są do owijarek i służą do owijania palet. Drugie wykorzystuje się w pakowaniu ręcznym. Oba rodzaje dostępne są w różnej kolorystyce, grubości, a także rozciągliwości. Te parametry dopasowuje się do potrzeb klienta i specyfiki jego działalności. Kolejnym z rekomendowanych produktów jest folia mini stretch, która sprawdza się przy pakowaniu niewielkich przedmiotów. Czasami wykorzystuje się ją w zastępstwie taśmy klejącej.

Zastosowanie folii stretch

Na co dzień folia stretch ma bardzo szerokie zastosowanie. Służy przede wszystkim do zabezpieczenia produktów na czas transportu i magazynowania. Dzięki temu towary są mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne lub dekompletację. Ponadto folię wykorzystuje się do pakowania produktów sprzedawanych wysyłkowo i w wielu innych obszarach. Folia stretch znajduje zastosowanie w każdym sektorze przemysłowym oraz w użytku prywatnym.

Skorzystaj z oferty Easypak

Jako Easypak od lat specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości materiałów opakowaniowych. Szeroki asortyment sprawia, że bez trudu dobierzesz produkty, których w danym momencie potrzebujesz. Dostępne są w różnych parametrach technicznych. Nasz zespól wesprze Cię w procesie wyboru i złożenia zamówienia. Zapraszamy do kontaktu.