EASYPAK

Easypak.pl

Z nami pakowanie staje się prostsze…

Dyspensery i aplikatory do taśm klejących

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

W ofercie Easypak znajdziesz praktyczne dyspensery i aplikatory do taśm klejących. Dzięki nim codzienna praca będzie zdecydowanie wygodniejsza i bardziej wydajna. Jednocześnie zadbasz o mniejsze straty materiału, co przełoży się na oszczędności w organizacji. Zadbaliśmy o to, żeby asortyment Easypak pokrył różne potrzeby klientów, dlatego w tej kategorii znajdziesz dyspensery, aplikatory i zaklejarki różnego typu. Zapraszamy do zapoznania się z tymi produktami.

Dyspensery do taśm pakowych – sprawdź naszą ofertę!

Dużym zainteresowaniem cieszą się dyspensery do taśm pakowych. W Easypak dostępne są: Dyspenser do taśm pakowych H52, Dyspenser do taśm pakowych SZWED, Dyspenser do taśm pakowych metalowy 50mm, Dyspenser do taśmy pakowej Lownoise oraz Dyspenser TESA 6400. Produkty te różnią się pod kątem funkcjonalności, budowy, a także wydajności. O ile model H52 to proste, plastikowe rozwiązanie z hamulcem ręcznym, tak modele TESA 6400 czy Lownoise to metalowe i profesjonalne produkty, które wytrzymają nawet duże obciążenia. Przed zakupem warto zapoznać się ze specyfikacją techniczną dyspenserów do taśm pakowych i wybrać ten, który spełni Twoje oczekiwania.

Ergonomiczne uchwyty zwiększają komfort pracy z dyspenserem w procesie pakowania produktów. Ponadto urządzenia te powstają ze starannie dobranych materiałów, które przystosowane są do pracy przemysłowej na szeroką skalę. Ręczne dyspensery ułatwiają odwijanie i odcinanie taśmy, która pozostaje równa i nie ma większych strat.

Zaklejarki do woreczków HDPE

W ofercie przygotowaliśmy również zaklejarkę E7R do woreczków HDPE. Dzięki niej zakleisz woreczki taśmą klejącą o szerokości 9-12 mm. Produkt powstał z metalu i posiada dodatkowy nożyk odcinający. Z powodzeniem sprawdzi się w sklepach, cukierniach i piekarniach.

Zapraszamy do kontaktu

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Doświadczeni specjaliści pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji zakupowej, a także przedstawią wybrane produkty. Ze specyfikacją techniczną możesz zapoznać się również na naszej stronie internetowej. Wybierz interesujące Cię produkty i złóż zamówienie. Easypak to gwarancja profesjonalizmu i dystrybucji tylko sprawdzonych rynkowych rozwiązań.