EASYPAK

Easypak.pl

Z nami pakowanie staje się prostsze…

Kategorie
Uncategorized

Zastosowanie woreczków strunowych

Zapewne każdy z nas potrzebował kiedyś solidnego opakowania, w którym mógłby zamknąć mniejsze lub większe przedmioty na czas transportu, czy po prostu je tam przechowywać. Plastikowe pojemniki i kartony nie są jednak w stanie zabezpieczyć małych elementów, które w każdej chwili mogą wypaść bądź się zepsuć. W tym celu na rynku pojawiły się woreczki strunowe – torebki plastikowe o różnej pojemności, posiadające bezpieczne i szczelne zamknięcie. W zależności od rozmiaru oraz typu znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach pracy i życia codziennego, a wszystko to dzięki swoim właściwościom.

Rozmiar woreczka, a wykorzystanie
W zależności od rozmiaru woreczek foliowy strunowy może znaleźć zastosowanie w wielu miejscach. Wybiera się go przede wszystkim do zabezpieczenia drobnych elementów, które mogą się zgubić podczas sprzątania, przeprowadzki oraz wielu innych sytuacji. Często tego typu akcesoria pojawiają się w biurach – chowane są w nich spinacze, pinezki, a nawet dokumenty. Nie jest to jednak ich jedyne zastosowanie. Torebki strunowe są doceniane przez specjalistów z każdej branży, ponieważ mogą służyć zarówno do segregowania śrubek, jak i sprzedaży biżuterii oraz wielu innych. Sposób ich wykorzystywania cały czas się poszerza, co wynika z doboru trwałych materiałów, spełniających certyfikaty bezpieczeństwa. Torebki strunowe, których producent wykorzystuje najnowsze technologie do ich produkcji, są również przeznaczone do przechowywania żywności na różne sposoby. Całkowita szczelność pozwala zasuszyć konkretne produkty, chroniąc je przed wilgocią oraz bakteriami, jednocześnie zachowując trwały podpis na woreczku, który jest nie do zniszczenia.

Korzyści z użytkowania woreczków strunowych
Największą zaletą woreczków jest ich wielokrotne zastosowanie. Suwak został tak przystosowany, by umożliwiać otwieranie i zamykanie folii tyle razy, ile będzie to konieczne. W połączeniu z bardzo trwałym materiałem, z jakiego zostały wykonane, sprawiają, że nie ma możliwości samoistnego uszkodzenia woreczków strunowych. Producent dobierał materiały w taki sposób, by zapewnić swoim klientom jak najtrwalsze rozwiązanie, dedykowane do ich branży. Całkowita szczelność oraz ochrona przed przedostawaniem się wilgoci zapewnia bezpieczny kontakt z otoczeniem, dzięki czemu często woreczki służą do przechowywania przypraw czy suchych produktów spożywczych. Warto jednak wiedzieć, że zazwyczaj woreczki strunowe sprzedaje hurt – czyli nie ma możliwości zakupu pojedynczych sztuk. Oferty producentów skierowane są przede wszystkim do firm, stąd wymóg zamówienia minimum 100 woreczków z jednego rozmiaru.

Uniwersalność i funkcjonalność woreczków strunowych sprawia, że do tej pory nie znaleziono jeszcze wszystkich ich zastosowań. Lista jednak cały czas się poszerza, ponieważ dostępne są różne rozmiary oraz kolory, co sprawiło, że już nie tylko w firmach wykorzystuje się tego typu opakowania, ale także w domu czy w garażu. Są one bardzo trwałe i łatwo można je podpisać, dzięki czemu dokładnie będziemy wiedzieli, co się w nich znajduje.