EASYPAK

Easypak.pl

Z nami pakowanie staje się prostsze…

Kategorie
Blog

Folia mini rap – wszystko, co warto o niej wiedzieć

Folia stretch najczęściej kojarzy się z pakowaniem różnych produktów. Jest to podstawowy materiał  wykorzystywany w magazynach (zabezpieczanie palet) oraz w sklepach wysyłkowych (zabezpieczanie towaru). Coraz częściej wykorzystuje się ją w prywatnych domach i mieszkaniach. Świetnie nadaje się do zabezpieczania produktów przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jednym z rodzajów folii stretch jest folia mini rap.

Czym jest folia stretch mini rap?

Folia mini rap sprzedawana jest w postaci gotowych, pociętych arkuszy, mających znacznie mniejsze rozmiary niż standardowa folia stretch. Obie folie mają takie same właściwości, po prostu mini rap jest jej mniejszym odpowiednikiem. Przeznaczona jest ona do pakowania małych, drobnych produktów. Świetnie sprawdzi się w sklepie internetowym. Zaletą jest też oszczędność – decydując się na mini rap nie marnuje się niepotrzebnie materiału.

Właściwości folii stretch mini rap

Jak wspomniano wcześniej, właściwości folii mini rap są identyczne jak standardowej folii stretch. Obie są produkowane z polietylenu, który jest materiałem bardzo odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu folia mini rap może być wykorzystywana do zabezpieczania elementów o ostrzejszych brzegach. Folie stretch są odporne na działanie czynników atmosferycznych, promieniowanie UV, działanie wilgoci czy kurz. Folia mini rap, ze względu na swoje małe rozmiary jest tańsza, poręczniejsza i wygodniejsza w przechowywaniu. Rolka zajmuje znacznie mniej miejsca, niż w przypadku standardowej folii. 

Folia stretch mini rap czarna

Folia stretch w wersji mini jest także produkowana w czarnym kolorze. Dzięki temu jest odpowiednia do zabezpieczania produktów wartościowych, takich jak biżuteria, elektronika. Dedykowana jest nie tylko dla sklepów, ale także dla osób prywatnych, sprzedających swoje rzeczy w Internecie. 

Folia mini rap znajduje zastosowanie w wielu branżach, przy jej pomocy można odpowiednio zabezpieczyć wiele produktów, mając pewność, że nie zostaną one zabrudzone lub uszkodzone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.